Nasza członkowska organizacja związkowa z Elbląga wynegocjowała znaczące podwyżki dla pracowników miejscowego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Dzięki korzystnym rozwiązaniom płacowym doprowadzono do sytuacji, gdy osoby zatrudnione na tych samych stanowiskach i z tożsamym zakresem obowiązków zarabiają podobnie. Przy okazji udało się również zlikwidować istniejące wcześniej wyraźne dysproporcje pomiędzy pracownikami różnych specjalności. Nie było by tego sukcesu, gdyby nie upór i determinacja związkowców z Elbląga. Gratulujemy !!!

Przykład Elbląga po raz kolejny świadczy więc o sensie i efektywności zorganizowanych oraz wspólnych działań powoływanych związków zawodowych. Jeśli chcecie założyć własną organizację związkową, która może przystąpić do Federacji zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy, przyjedziemy i pomożemy w powołaniu związku.