Witamy w naszym federacyjnym gronie pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola w Warszawie. Życzymy Wam by rozpoczęta właśnie współpraca obfitowała w efektywną poprawę Waszych warunków pracy oraz udzielenia pomocy.

Związek Zawodowy Pracowników OPS Wola to nasza druga organizacja związkowa w m.st. Warszawa, które podzielone jest na niemal autonomiczne dzielnice z odrębnymi ośrodkami pomocy społecznej. Druga z naszych organizacji działa na warszawskim Ursynowie. Obecność dwóch związków stwarza szansę na wspólne negocjowanie jednakowych warunków zatrudnienia dla obu stołecznych jednostek. Związkowcy z Woli dali się już poznać jako osoby aktywne, odważne i entuzjastycznie nastawione do działania. Dla Federacji jest więc zaszczytem Wasz wybór. Dziękujemy.