Można już zgłaszać swój udział w ogólnopolskim Forum Pracowników Socjalnych - Troska. Umacnianie. Siła., które odbędzie się w dniach 26-27 listopada br. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. To będzie wyjątkowy Dzień Pracownika Socjalnego - dla pracowników i z pracownikami. Nie może Was tam zabraknąć.

Organizatorami Forum są: Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej, Trójmiejski Zespół Pracowników Socjalnych, NSZZ "Solidarność": Region Gdański i Komisja Zakładowa przy MOPS Wrocław, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Jagielloński oraz oczywiście Europejskie Centrum Solidarności.

Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Pierwszego dnia tj. 26 listopada (niedziela) nadrobimy zaległości tj. złożymy sobie życzenia oraz będziemy wspólnie świętować Dzień Pracownika Socjalnego. W planach: otwarcie wernisażu zdjęć pracowników socjalnych w działaniu na rzecz środowiska, spacer po ciekawych zakątkach Gdańska z przewodnikiem, a na koniec wspólna zabawa w wybranym klubie.

Drugiego dnia będziemy uczyć się od siebie m.in. jak zadbać o nasz zawód w wymiarze warunków pracy, bezpieczeństwa, przeciwdziałania mobbingowi, umacniania studiów pracy socjalnej oraz prowadzenia dialogu z decydentami. Będą wykłady, debaty i warsztaty, a w trakcie przerw możliwość bliższego poznania siebie, zjedzenia przygotowanego poczęstunku lub bezpłatnego zwiedzenia wystawy stałej w ECS dokumentującej w niestandardowy sposób historię tworzenia się ruchu społecznego "Solidarność".

Szczegółowy program Forum dostępny jest tutaj.

Udział w Forum jest bezpłatny, a liczba uczestników ograniczona, dlatego warto nie zwlekać ze zgłoszeniem. Można również wziąć udział w samym drugim dniu Forum.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

Aktualizacja (20.11.2017) Rekrutacja zamknięta. W sprawie udziału lub rezygnacji z Forum prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia w Gdańsku.

Plakat do pobrania