Fundacja "Dorastaj z Nami" wspiera dzieci zamordowanej w Makowie Małgorzaty Kowalczyk, która zginęła wypełniając obowiązki pracownika socjalnego. Teraz i Ty możesz wesprzeć terapię, posiłki oraz edukację dzieci, których rodzice - tak jak mama Huberta oraz Tomka (synowie Małgorzaty) - stracili życie niosąc pomoc innym. Gorąco zachęcamy by wesprzeć pomoc dla dzieci w organizowanej akcji.

Mama zawsze jest najważniejsza w naszym życiu. Co się dzieje kiedy jej zabraknie? Ukochana mama Tomka i Huberta była Pracownikiem Socjalnym. Zginęła brutalnie podpalona przez jednego z petentów Ośrodka Pomocy Społecznej. Mówiono o niej: "Małgorzata była jak żołnierz. Na pierwszej linii w służbie dla drugiego człowieka. I w tej służbie oddała życie." Mówiono też, że zawsze dla wszystkich była życzliwa i uśmiechnięta, zawsze starała się pomagać ludziom, nawet w trudnych i beznadziejnych przypadkach. 

Jej dzieci, Hubert i Tomek są podopiecznymi Fundacji Dorastaj z Nami. Ostatnio fundacja gościła ich wraz z opiekującą się nimi Babcią, na wystawie pt. „Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant a dla mnie tata”. Przygotowana wystawa pokazuje sylwetki rodziców podopiecznych.fundacji, z którą mamy jako Federacja kontakt i której działania wspieramy od tragicznych wydarzeń w Makowie. 

Pomoż dzieciom poległym na służbie rodziców, takim jak dzieci Małgorzaty:

Wpłać darowiznę tutaj

Zobacz planszę przedstawiającą historię Małgorzaty Kowalczyk

żródło: Fundacja Dorastaj z Nami 

Ostatnie multimedia

Relacja online

[INFO] Włącz się w Strajk

"Czarna" lista gmin

Nasza ankieta - weź udział!

Zadbaj o przekaz medialny

Partnerzy

Polecamy

 POMÓŻ NAM POMAGAĆ W ZAGROŻENIU COVID-19