Za nami pierwsze z cyklu regionalnych spotkań Zarządu Federacji z pracownikami pomocy społecznej. Gościliśmy w Tarnowie, Dębicy, a na końcu spotkaliśmy się z wszystkimi pracownikami podkarpacia w Rzeszowie.

Spotkania Federacji w poszczególnych rejonach naszego kraju – to szansa na poznanie działalności naszej organizacji, uzyskanie odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania, a także zgłoszenie własnych pomysłów, uwag oraz propozycji w działalności Federacji.

Nie inaczej było w Tarnowie, Dębicy oraz Rzeszowie, gdzie dzięki uprzejmości pracowników oraz dyrekcji mieliśmy szansę poznać problemy regionu w zakresie pomocy społecznej i przedstawić własne koncepcje ich rozwiązania. Największe ze spotkań w Rzeszowie zgromadziło ok. 70 pracowników, którzy przyjechali także z gmin ościennych. Najbardziej „gorącym” tematem rozmów było ogólnopolski protest pracowników pomocy społecznej, a także planowane działania strajkowe.

Staraliśmy się także wesprzeć nasze członkowskie organizacje związkowe i pomóc w planowanych przez nich działaniach, a tam gdzie pracownicy pozostają niezrzeszeni mówiliśmy o szansach i ograniczeniach związanych z samoorganizacją.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli obecni na naszych spotkaniach, a także naszym koleżankom, które na miejscu zorganizowały przestrzeń do inspirujących rozmów.

O terminie i miejscu następnego regionalnego spotkania poinformujemy wkrótce.  

Ostatnie multimedia

Relacja online

"Czarna" lista gmin

Nasza ankieta - weź udział!

Zadbaj o przekaz medialny

Helpdesk COVID-19

Partnerzy

Polecamy