W październiku odbyło się kolejne regionalne spotkanie Federacji. Tym razem gościliśmy na Śląsku, gdzie przed południem rozmawialiśmy głównie z naszymi lokalnymi członkami, których cały czas przybywa w całym regionie. Wyjątkowo nie dopisała natomiast obecność osób niezrzeszonych, jednak popołudniowa dyskusja z naszym wiernym obserwatorem wynagrodziła brak osób niezwiązanych z Federacją.

Podczas regionalnych spotkań mamy okazję omówić działalność naszych lokalnych organizacji związkowych, jak też całej Federacji. Nie inaczej było na Śląsku, gdzie osób należących do Federacji przybywa, a za tym idzie także silna potrzeba wzmacniania naszych działań i rozwiązywania lokalnych problemów. W jaki sposób działać, jakie narzędzia związkowe wykorzystywać i jak być w tym skutecznym - dyskutowaliśmy na forum, a także indywidulanie z poszczególnymi reprezentacjami związkowymi. Wykorzystaliśmy też naszą obecność na Śląsku by omówić działania ogólnopolskie i porozmawiać z lokalnym samorządem.

Tym razem nie dopisała frekwencja osób niezrzeszonych, ale indywidulane spotkanie z naszym społecznościowym fanem upłynęło w życzliwej atmosferze i inspirującej dyskusji nie tylko dotyczącej spraw związkowych.

   

Ostatnie multimedia

Relacja online

"Czarna" lista gmin

Nasza ankieta - weź udział!

Zadbaj o przekaz medialny

Helpdesk COVID-19

Partnerzy

Polecamy