Pracownicy zrzeszeni z Zakładowym Związku Zawodowym OPS Żoliborz przystąpili do Federacji i tym samym do warszawskiego sporu zbiorowego, który już trwa w pozostałych 6 jednostkach. Gratulujemy Wam decyzji i życzymy, by doszło do oczekiwanych zmian w stołecznej pomocy społecznej.

Związek z warszawskiej dzielnicy Żoliborz to już 7 organizacja członkowska działająca w naszych strukturach w Warszawie. Federacja obejmuje zatem 8 stołecznych pracodawców i wszystko wskazuje, że to nie koniec. Pracownicy z Warszawy domagają się niezbędnych zmian w finansowaniu wynagrodzeń, ich podziału oraz nowych uprawnień pracowniczych. Trwa również ich protest polegający póki co na oflagowaniu budynków.

W tym ważnym momencie żoliborscy pracownicy nie wahali się by wesprzeć Federację.

[INFO] Włącz się w Strajk