Nasze koleżanki - Małgorzata Kowalczyk i Renata Białkowska, zmarłe w wyniku tragicznych wydarzeń w Makowie - osierociły 4 dzieci. Synowie Małgorzaty pozostają podopiecznymi Fundacji Dorastaj z Nami, która pomaga dzieciom bohaterów, poległych na służbie. Fundacja zapewniła m.in. pomoc psychologiczną i wsparcie w kontynuowaniu nauki Tomkowi Kowalczykowi - synowi Małgorzaty. Wesprzyjmy działania Fundacji!

Fundacja niesie pomoc psychologiczną dzieciom, które znalazły się w kryzysie związanym ze śmiercią rodziców. Zapewnia także wykształcenie, finansując szkoły, studia, korepetycje i zajęcia pozalekcyjne. Pomaga młodym ludziom wejść na rynek pracy i gwarantuje wsparcie doradcy edukacyjnego. Fundacja wspiera podopiecznymi w ich codziennych zmaganiach, dając im czas, radę i serce. Wsparcie dzieci i młodzieży obejmuje okres, gdy się uczą – nawet do 25 roku życia.
Możesz pomóc Tomkowi i dzieciom innych Bohaterów. Jednorazową darowiznę możesz włacić tutaj , możesz pomagać także regularnie deklarując pomoc tutaj

 

Ostatnie multimedia

Relacja online

[INFO] Włącz się w Strajk

"Czarna" lista gmin

Nasza ankieta - weź udział!

Zadbaj o przekaz medialny

Partnerzy

Polecamy

 POMÓŻ NAM POMAGAĆ W ZAGROŻENIU COVID-19