Wydawnictwo "Praca Socjalna", Uniwersytet Warszawski oraz Uniwersytet Rzeszowski, przy federacyjnym wsparciu inicjatywy - zachęcają do podzielenia się swoim doświadczeniem i refleksją na temat pracy w czasach pandemii. Zachęcamy do ich spisania np. w formie pamiętnika, wspomnień lub relacji. Wybrane prace (także anonimowe) zostaną uwiecznione na kartach publikacji wydanej w formie książkowej. To wyjątkowa okazja, by Wasze doświadczenia stały się częścią historii pracy socjalnej i pomocy społecznej w Polsce.

Prace o objętości do kilkunastu stron standardowych można nadsyłać do 30.09 br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wydana publikacja zawierać będzie wybrane teksty, ale wszystkie nadesłane prace trafią do zbioru komputerowego Zakładu Polityki Społecznej i Pracy Socjalnej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Niech zatem wybrzmią Wasze doświadczenia - te pozytywne, związane z udzielaniem wspracia w trudnych dla wszystkich czasach, ale także te negatywne - związane z warunkami pracy, czy Waszą frustracją lub bezsilnością. Dajcie świadectwo swoim emocjom, działaniom i postawie w dobie koronawirusa.

Szczegóły dotyczące zgłaszania prac dostępne są TUTAJ