Studenci i studentki kierunku praca socjalna Uniwersytetu Jagiellońskiego, skupieni wokół inicjatywy "On-line On-soul" chcą stworzyć wirtualną wystawę zdjęć, które w sposób symboliczny lub wprost ukażą, czym jest praca socjalna. Wernisaż będzie częścią tegorocznej edycji Tygodnia Pracy Socjalnej, który odbędzie się w dniach 8-15 czerwca br. Gorąco zachęcamy, by wysłać do organizatorek i organizatorów własne zdjęcie/a i w ten sposób wesprzeć wyjątkową inicjatywę adeptów pracy socjalnej.

Grupa dyskusyjna o nazwie "On-line On-soul", tworzona jest przez studentki i studentów kierunku praca socjalna IS UJ, której koordynatorem jest prof. H.Kaszyński. Obecnie zespół zaangażowany jest w organizację Tygodnia Pracy Socjalnej, który odbywać się będzie w dniach 8 – 15 czerwca. Poprzez platformę Teams, przyszli pracownicy socjalni i pracowniczki socjalne chciałyby, w jej ramach stworzyć wystawę/wernisaż zdjęć on-line. Prezentowałyby one, czym jest praca socjalna zarówno dla studentów i studentek pracy socjalnej, jak też praktyków tego zawodu. Według zamierzeń - inicjatywa może stanowić nie tylko źródło późniejszej refleksji nad wielością sposobów postrzegania naszej dziedziny, ale również przyczynić się do promowania pracy socjalnej jako kierunku studiów i działalności praktycznej.

W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą o wykonanie zdjęcia (lub zdjęć) i dodanie krótkiego opisu, komentarza, które najlepiej oddałyby to, czym jest praca socjalna. Organizatorzy i organizatorki akcji czekają na zdjęcia do 9.06 br. włącznie. W razie wszelkich pytań prosimy kontaktować się z organizatorami przez adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl, na który też adres należy przesyłać wysłane zdjęcia. 

Jeżeli chcielibyście podejrzeć, jakie już zdjęcia trafiły do galerii - to studenci zapraszają do odwiedzenia poniższego linku:

https://drive.google.com/drive/folders/1EaGzktDtEBAZpMs5NERkqHmg-i9SwJPs?usp=sharing

Ostatnie multimedia

Relacja online

"Czarna" lista gmin

Nasza ankieta - weź udział!

Zadbaj o przekaz medialny

Helpdesk COVID-19

Partnerzy

Polecamy