Zachęcamy Was gorąco do wypełnienia ankiety dotyczącej pracy zdalnej w czasie pandemii. To już druga część badania Rady Naukowej Federacji (Anny Dunajskiej i Marcina Boryczko), w którym staramy się uchwycić trudności dotyczące pracy w okresie pandemii. Pierwsze badanie odbiło się szerokim echem w mediach, ale co ważne posłużyło nam budowaniu lepszej strategii i zmianom negocjowanym z decydentami. Zachęcamy do poświęcenia chwili na udział w badaniu.

W imieniu Polskiej Federacji Związkowej Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej oraz Uniwersytetu Gdańskiego pragniemy zaprosić Państwa do wypełnienia ankiety poświęconej pracy zdalnej pracowników socjalnych podczas drugiego lockdown’u w czasie pandemii koronawirusa (wrzesień 2020 – marzec 2021). Jest to drugi etap badania, pierwsze przeprowadzono w sierpniu 2020. Osoby, które jeszcze nie brały udziału w badaniu mogą do niego dołączyć na tym etapie.  Celem sondażu jest poznanie Państwa opinii na temat trudności związanych z wykonywaniem pracy zdalnej oraz zidentyfikowanie możliwych obszarów działania, które pomogą nam zbudować lepszą strategię w obszarze pracy socjalnej w warunkach pandemii. Wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć więcej niż 20 minut. Możecie Państwo być pewni, że wszystkie odpowiedzi mają charakter poufny i nikomu nie będą udostępniane w sposób umożliwiający identyfikację osoby jej udzielającej. Prosimy o wypełnienie kwestionariusza zgodnie z waszym przekonaniem. Nie ma złych ani dobrych odpowiedzi.

W razie potrzeby prosimy o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie badania: