Dziennik Gazeta Prawna w wydaniu z dnia 27.04.2016 r. zamieścił artykuł dotyczący projektu rozporządzenia w sprawie rodzinnego wywiadu środowiskowego. Nie zabrakło w nim wypowiedzi przedstawiciela Federacji.

W Strzelcach Opolskich sprawa traktowania pracowników miejscowego PCPR doszła do punktu zwrotnego. Federacja wystąpiła o odwołanie dotychczasowego dyrektora, który - jak się dowiadujemy z miejscowych mediów - po spotkaniu w starostwie znalazł się na zwolnieniu.

W sprawie sytuacji w strzeleckim centrum pomocy rodzinie głos zabrały miejscowe media. W dzisiejszym wydaniu Nowej Trybuny Opolskiej opublikowany został obszerny artykuł dotyczący traktowania pracownic i podopiecznych Centrum przez jego dyrektora.

Federacja otrzymuje coraz więcej zgłoszeń dotyczących podejrzenia występowania mobbingu w jednostkach pomocy społecznej. Ostatnio podjęliśmy się obrony praw i interesów pracowników PCPR w Strzelcach Opolskich.   

Logowanie

Strefa członkowska widoczna wyłącznie dla członków Federacji. Zaloguj się przy użyciu otrzymanych danych lub skontaktuj z administratorem.

Relacja [2018-2019]