Ta informacja zawsze nas cieszy. Od 1 lipca br. nasze federacyjne grono powiększyło się o koleżanki i kolegów z 2 organizacji związkowych działających przy MOPR w Opolu oraz MOPS w Będzinie.

Witamy Was gorąco i życzymy sukcesów oraz owocnej współpracy w wymiarze lokalnym i ogólnopolskim. Mamy nadzieję, iż Wasza energia i zapał będą wartością dodaną do naszej współpracy.

Związek Zawodowy Pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Opolu, który mieliśmy okazję odwiedzić, to liczne grono pracowników działających już od kilku lat i zdeterminowanych by poprawiać warunki pracy naszej grupy zawodowej. Po wizycie w Opolu doszliśmy do wniosku, że miejscowi związkowcy to ogromna dawka optymizmu.

Z kolei Związek Zawodowy Pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie był zakładany przy naszym wsparciu od podstaw. Pozytywne nastawienie i chęć działania pracowników sprawiły, że dopięcie kwestii organizacyjnych było tylko formalnością.