Wyjątkowa atmosfera, niezapomniane widoki i nowe znajomości - to znak rozpoznawczy Rajdu Pracowników Pomocy Społecznej, który odbył się po raz czwarty i tym razem w Bieszczadach. Cztery dni wspólnej wędrówki zapewnił Oddział PTTK w Krakowie oraz Koło PTTK "Tędy łej".

Około 50 pracowników pomocy społecznej z całej Polski w dniach 7-10 czerwca br. przemierzało wspólnie Bieszczady. Wystartowaliśmy w Krakowie skąd autokarem dotarliśmy do wsi Smerek, a potem już w kolejnych dniach na własnych nogach przeszliśmy Połoninę Wetlińską, Wetlinę, Małą i Wielką Rawkę oraz Krzemieniec, Ustrzyki Górne, Tarnicę, by całość Rajdu zakończyć w Dwerniku. Trasa nie należała do najłatwiejszych, ale wszyscy - jak na pracowników pomocy przystało - dali radę. 

Oprócz wędrówki bieszczadzkimi szlakami - wspólna zabawa, śpiewy i rozmowy towarzyszyły nam w bazach noclegowych oraz w trakcie podróży. Całość wydarzenia zakończyło ognisko, podczas którego nie zabrakło podziękowań i wyróżnień dla uczestników Rajdu. Każdy otrzymał też okolicznościowy dyplom oraz rajdową przypinkę.

Już w drodze powrotnej za ogromne zaangażowanie, bez którego nie byłoby inicjatywy Rajdu - śpiewające podziękowanie złożyliśmy byłej sekretarz Federacji i głównej organizatorce Rajdu - kol. Sabinie Korbiel.

Kolejny Rajd już za rok !

 

 

Ostatnie multimedia

Relacja online

"Czarna" lista gmin

Zadbaj o przekaz medialny

Helpdesk COVID-19

Partnerzy

Polecamy