Federacja przekaże informację oraz apel o udział w strajku do każdego ośrodka pomocy społecznej oraz powiatowego centrum pomocy w Polsce. Liczymy, że wspierający nas pracodawcy, którzy mają na sercu dobro pomocy społecznej - podzielą się informacją z pracownikami oraz lokalnym samorządem. Tymczasem cały czas zbieramy Wasze deklaracje i apelujemy o udostępnianie informacji dotyczących planowanych działań.

Federacja postanowiła, że apel o wspólne działania zostanie przekazany również do poszczególnych jednostek pomocy społecznej. Chcemy by żadna gmina nie pozostała bez informacji o naszych ogólnopolskich działaniach. Z dotychczas zebranych przez nas deklaracji wynika bowiem, że ponad 70% kierujących jednostkami popiera środowiskowe postulaty.

Wszystkim, którzy już odpowiedzieli na nasz apel serdecznie dziękujemy i prosimy uzbroić się w cierpliwość - deklaracje cały czas zbieramy i osobno poinformujemy, kiedy zakończymy ten etap.

Pozostałe osoby cały czas zachęcamy by dołączały do działań protestacyjnych. Więcej i jak to zrobić można przeczytać tutaj

Ostatnie multimedia

Relacja online

"Czarna" lista gmin

Zadbaj o przekaz medialny

Partnerzy

Polecamy