Nadrabiamy zaległości informacyjne. W dniach 18-19 czerwca br. spotkaliśmy się podczas naszego cyklicznego objazdu po Polsce, tym razem w Bydgoszczy m.in. z pracownikami miejscowego MOPS, a także naszymi członkami z Brodnicy oraz Piły. W okresie ostatnich dwóch miesięcy gościliśmy też m.in. w Bełchatowie, Głuchołazach, Świętochłowicach, Limanowej, Puławach, Raszynie, warszawskich OPS-ach i CPS oraz Wschowej. Za wszystkie spotkania i dyskusje dotyczące spraw ogólnopolskich i lokalnych, a także Waszą gościnę serdecznie dziękujemy. Następne spotkania regionalne dla wszystkich pracowników pomocy społecznej już po wakacjach.

Regionalne spotkania Federacji to czas wymiany doświadczeń, zgłaszania własnych potrzeb i uwag dotyczących działania Federacji. To także sposobność do udzielania pomocy oraz wspracia na miejscu naszym organizacjom związkowym oraz członkom. Częścią wyjazdów jest też interweniowanie w sprawach pracowniczych, a także udzielanie porad w związku z toczącymi się sporami zbiorowymi. W Bygoszczy poświęciliśmy również sporo miejsca na związkowe szkolenie nowych organizacji, a także debatę dotyczącą kierunków działania ogólnopolskiego protestu pracowników pomocy społecznej. Wiele cennych uwag ma szansę zamienić się na konkretne decyzje Federacji.

Utwierdzamy się również w przekonaniu, że spotkania bezspośrednie są najlepszą formą wzajemnej komunikacji z osobami zrzeszonymi i niezrzeszonymi w związkach zawodowych. Następne spotkanie regionalne planowane jest więc już po sezonie urlopowym.      

Ostatnie multimedia

Relacja online

"Czarna" lista gmin

Nasza ankieta - weź udział!

Zadbaj o przekaz medialny

Helpdesk COVID-19

Partnerzy

Polecamy