Od 14 lutego 2022 r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Chełmie trwa spór zbiorowy. Głównym i jedynym postulatem w trwającym sporze zbiorowym jest podniesienie wynagrodzeń zasadniczych dla wszystkich pracowników MOPR Chełm. Warto nadmienić, że na dzień dzisiejszy 75% pracowników MOPR Chełm zarabia na poziomie wynagrodzenia minimalnego.
 
Pomimo spotkań na etapie rokowań i obecnie na etapie mediacji nie udało się dojść do porozumienia z Dyrektorem MOPR Chełm oraz władzami miasta, które reprezentuje wiceprezydent Chełma - Pani Dorota Cieślik. Efektem braku porozumienia jest protest pracowników chełmskiego MOPRu, który rozpoczął się w dniu 17 maja 2022 r., którzy w ten sposób walczą z pełną determinacją o godziwe wynagrodzenie. Determinacja pracowników MOPR w Chełmie jest godna podziwu i niewykluczone, że w tym przypadku dojdzie w niedalekiej przyszłości do akcji strajkowej, która sparaliżowałaby całkowicie pracę całego Ośrodka. Trzymamy kciuki i jesteśmy z Wami!!!
 
 
W medich o proteście:
 
 
 

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl