Zakończył się spór zbiorowy i protest pracowników MOPR w Zabrzu. Strona związkowa uzyskała satysfakcjonujące podwyżki na bieżący i przyszły rok.

Spór zbiorowy w zabrzańskim ośrodku trwał od lipca br., a od sierpnia przybrał formę protestu załogi. Budynek został oflagowany, ale związkowcy cały czas mediowali z władzami miasta. W efekcie strony wypracowały porozumienie na mocy, którego podwyżkami objęto wszystkich pracowników, którzy na regulacje czekali ponad 10 lat. Jak podkreślają związkowcy - wartością dodaną sporu jest zjednoczenie się wszystkich pracowników, ich solidarność i determinacja. Gratulujemy i zachęcamy by teraz razem zadbać o całą naszą grupę zawodową w trwającym ogólnopolskim proteście. 

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Federacja na Twitterze

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

            

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl