Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych
i Pomocy Społecznej

 

KRS 0000442994 REGON 146624204

NIP 9512366909

Adres siedziby: ul. Jana Cybisa 7, 02-784  Warszawa

Telefon: +48 507 500 885

Telefon dla osób i organizacji chętnych do przystąpienia do Federacji: +48 507 500 885

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oficjalną korespondencję przyjmujemy wyłącznie w formie tradycyjnej (pocztowej). Jeśli chcesz skorzystać z naszej indywidualnej pomocy związkowej w formie porady lub interwencji, a nie należysz do naszej organizacji - to klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

 Jesteśmy również w mediach społecznościowych:

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl