Dzięki naszej współpracy z Wolters Kluwer - LEX Pomoc Społeczna mamy dla Was wyjątkową promocję na nową pozycję książkową "Meritum. Pomoc społeczna. Wsparcie socjalne." pod redakcją naukową Iwony Sierpowskiej. Na hasło związane z naszą Federacją tj. "FZP" otrzymacie 25% zniżki na zakup tej nowości wydawniczej. Szczegóły w dalszej części artykułu. 

[NOWOŚCI WYDAWNICZE dla pracowników socjalnych] Jak radzić sobie z nadmiarem pracy i lawiną zmian prawnych?

Szybko zmieniające się przepisy wymagają od pracowników socjalnych bycia na bieżąco i zdobywania nowych kwalifikacji. Nie jest to łatwe, zwłaszcza gdy trzeba się dodatkowo mierzyć z zadaniami związanymi z przyjęciem 3 milionów obywateli Ukrainy.

 Nie ma złotej recepty na przeciążenie pracą, jednak dobrym sposobem może być zaoszczędzenie czasu na poszukiwaniu niezbędnych informacji. Pomocna w tym zakresie będzie świeżo wydana publikacja „Meritum. Pomoc społeczna. Wsparcie socjalne”. W książce autorzy-praktycy, którzy na co dzień zajmują się tymi problemami, jasno i precyzyjnie wyjaśniają najważniejsze zagadnienia.

Sporo trudności przysparza też interpretowanie przepisów. Wielu specjalistów od lat polega w tym zakresie na komentarzu do ustawy o pomocy społecznej autorstwa Iwony Sierpowskiej. Na rynku dostępne jest już 5. wydanie tej publikacji. Co ważne, autorka przedstawia konkretne problemy wraz z propozycją możliwych rozwiązań.

Dowiedz się więcej i już dziś skorzystaj z promocji 25% na tę publikację. Wystarczy, że w koszyku wpiszesz hasło: FZP

Sprawdź >> https://bit.ly/meritum-pomoc-spoleczna

Więcej publikacji z zakresu pomocy społecznej można znaleźć w księgarni internetowej wydawnictwa Wolters Kluwer Polska, które współpracuje z Federacją >> https://bit.ly/meritum-pomoc-spoleczna

 

 

 

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl