Od kilkunastu lat pracuję w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Opolu i jako starszy pracownik socjalny wspieram usamodzielniających się wychowanków pieczy zastępczej w procesie usamodzielnienia. Posiadam kwalifikacje do prowadzenia mediacji sądowych i pozasądowych. Działam w organizacjach pozarządowych głównie w zakresie przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu oraz na rzecz równouprawnienia. Kocham podróże, fascynuje mnie muzyka etniczna jednak moją największą pasją jest zielarstwo.

W Federacji zajmuję się realizacją projektów. Mój adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl