To już 5 raz, jak pracownicy pomocy społecznej wyruszą na szlak. Tym razem do Beskidu Sądeckiego, gdzie w dniach 30.05-2.06 br. odbędzie się Jubileuszowy Ogólnopolski Rajd Pracowników Pomocy Społecznej. Każdy, kto był wie że warto, a lista uczestników zapełnia się w szybkim tempie. Radzimy więc nie zwlekać i już dziś zapewnić sobie udział.

Tradycyjne spotkanie pracowników pomocy już w maju. Tym razem ruszymy na szlak i spędzimy ze sobą wyjątkowe chwile podczas górskiej wędrówki podziwiając urokliwe miejsca w Beskidzie Sądeckim. Start w Krakowie skąd przejedziemy do Krościenka, a całość zakończymy w Krynicy.

Koszt wyprawy z noclegami, przejazdem i powrotem do Krakowa, ubezpieczeniem, ogniskiem i specjalnym dyplomem oraz rajdowym znaczkiem to 225 zł (dla wszystkich) i 200 zł (dla członków PTTK). Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc, więc warto się pospieszyć. Szczegóły rezerwacji, płatności i organizacji Rajdu dostępne są na załączonym plakacie. 

Organizatorem Rajdu jest Oddział PTTK w Krakowie oraz Koło PTTK "Tędy łej" oraz nasza federacyjna koleżanka, dobry duch i wspaniała organizatorka rajdów - Sabina Korbiel. 

Ostatnie multimedia

Relacja online

"Czarna" lista gmin

Nasza ankieta - weź udział!

Zadbaj o przekaz medialny

Helpdesk COVID-19

Partnerzy

Polecamy

 POMÓŻ NAM POMAGAĆ W ZAGROŻENIU COVID-19