Stołeczny ruch związkowy pracowników pomocy społecznej zyskał na znaczeniu. Od czerwca br. do Federacji przystąpili pracownicy nowoutworzonego związku działającego w Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście. Witamy w Federacji i dziękujemy za Wasze zaufanie. 

Organizacja związkowa w CPS Dzielnicy Śródmieście powstała w odpowiedzi na zmiany dotykające pracowników pomocy w Warszawie. Samo Centrum Pomocy Społecznej zostało utworzone kilka lat temu w miejsce likwidowanego OPS Dzielnicy Śródmieście, które to przekształcenie było szeroko komentowane i oprotestowane przez środowisko pracownicze w Polsce. Zwolniono wtedy część z zatrudnionych w OPS osób, w ich miejsce zatrudniono nowych, a do pracy - w wyniku sądowych wyroków - zdecydowali się powrócić nieliczni.

Teraz dopiero co powstała organizacja związkowa zaczyna nowy rozdział działalności, a jej członkowie wykazują pełne zaangażowanie w umacnianiu wartości i dbałości o godność oraz solidarność zawodową. Będziemy im czynnie towarzyszyć na tej drodze.      

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Federacja na Twitterze

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

            

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl