Kontynuujemy powitania nowych pracowników w PFZPSiPS. Dziś kolej na Siedlce, gdzie pomagaliśmy utworzyć od podstaw nową organizację związkową, której członkowie następnie podjęli decyzję o wstąpieniu do Federacji. Witamy Was i życzymy owocnej współpracy. 

Ponad 70-tysięczne Siedlce znajdują się we wschodniej części województwa mazowieckiego. Pracownicy miejscowego Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie posiadali już komisję zakładową, jednak ta nie spełniała ich oczekiwań i uległa rozwiązaniu. Luka została dość szybko wypełniona przez energicznie działających pracowników, którzy dążą do poprawy warunków świadczenia pracy i profesjonalnego pomagania. Mamy nadzieję, że Wasza przygoda z Federacją będzie inspirująca dla lokalnej działalności związkowej.   

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Federacja na Twitterze

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

            

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl