Federacyjna rodzina stale się powiększa. Od czerwca są z nami kolejni pracownicy z Warszawy. Tym razem zrzeszeni w Związku Zawodowym Pracowników OPS Włochy. Witamy was gorąco i życzymy owocnej współpracy w ramach wspólnej pracowniczej i profesjonalnej organizacji.

 Związkowcy z Warszawy Włochy utworzyli własną niezależną organizację związkową i już przystąpili do zawiązanej w ten sposób w Warszawie koalicji na rzecz ujednolicenia regulaminów wynagradzania oraz pracy w stołecznych jednostkach pomocowych. Wszystko wskazuje też na to, że to nie ostatni związek zawodowy z Warszawy, który będzie funkcjonował w ramach struktur Federacji. Jeszcze raz gratulujemy pracownikom z Włoch inicjatywy i zaangażowania w utworzenie i działalność związkową. 

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Federacja na Twitterze

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

            

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl