Wyjątkowa atmosfera, niezapomniane widoki i nowe znajomości - to znak rozpoznawczy Rajdu Pracowników Pomocy Społecznej, który odbył się po raz czwarty i tym razem w Bieszczadach. Cztery dni wspólnej wędrówki zapewnił Oddział PTTK w Krakowie oraz Koło PTTK "Tędy łej".

Około 50 pracowników pomocy społecznej z całej Polski w dniach 7-10 czerwca br. przemierzało wspólnie Bieszczady. Wystartowaliśmy w Krakowie skąd autokarem dotarliśmy do wsi Smerek, a potem już w kolejnych dniach na własnych nogach przeszliśmy Połoninę Wetlińską, Wetlinę, Małą i Wielką Rawkę oraz Krzemieniec, Ustrzyki Górne, Tarnicę, by całość Rajdu zakończyć w Dwerniku. Trasa nie należała do najłatwiejszych, ale wszyscy - jak na pracowników pomocy przystało - dali radę. 

Oprócz wędrówki bieszczadzkimi szlakami - wspólna zabawa, śpiewy i rozmowy towarzyszyły nam w bazach noclegowych oraz w trakcie podróży. Całość wydarzenia zakończyło ognisko, podczas którego nie zabrakło podziękowań i wyróżnień dla uczestników Rajdu. Każdy otrzymał też okolicznościowy dyplom oraz rajdową przypinkę.

Już w drodze powrotnej za ogromne zaangażowanie, bez którego nie byłoby inicjatywy Rajdu - śpiewające podziękowanie złożyliśmy byłej sekretarz Federacji i głównej organizatorce Rajdu - kol. Sabinie Korbiel.

Kolejny Rajd już za rok !

 

 

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl