Międzynarodowa Federacja Pracowników Socjalnych (IFSW), do której należy nasza organizacja rozpoczęła zakrojone na szeroką skalę globalne badanie pracowników socjalnych, którego celem jest opracowanie raportu na Szczyt Ekospołeczny w czerwcu 2022 r. Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety opracowanej także w języku polskim. Raporty, które wcześniej wspólnie stworzyliśmy w ten sposób (raport Najwyższej Izby Kontroli, raport PFZPSiPS o wynagrodzeniach pracowników socjalnych w Europie), posłużyły m.in. ostatnim zmianom ustawowym. Nie inaczej będzie teraz, więc zachęcamy by czynnie włączyć się w zebranie niezbędnych danych.

Przeczytaj więcej o badaniu

Weź udział w badaniu wypełniając ankietę

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj