Ogłaszamy następny sukces naszych przedstawicieli związkowych. Podkarpacki Związek Zawodowy Pracowników Pomocy Społecznej działający m.in. w MOPS w Dębicy, podpisał porozumienie kończące trwający od kwietnia 2020 r. spór zbiorowy. Spór zakończył się na etapie mediacji prowadzonej z udziałem wyznaczonego mediatora. Mediacje prowadzone były też ze wsparciem i przy udziale zarządu Federacji, a podpisane porozumienie zobowiązuje pracodawcę do podwyżek wynagrodzenia dla wszystkich pracowników MOPS od styczna 2022 r.

 

Poza tym, porozumienie zawiera zobowiązanie, że pracownicy, którzy będą wykonywać prace w Komisjach ds. Klęsk żywiołowych otrzymają jednorazowy dodatek, a z kolei wychowawcy Placówek Wsparcia Dziennego zatrudnieni dotąd na ¾ etatu, zostaną zatrudnieni do pełnego etatu z chwilą rozpoczęcia działalności nowych Klubów Seniora w Dębicy, a więc już od 2022 r. Dodatkowo wszyscy pracownicy MOPS otrzymali na mocy porozumienia nagrody. 

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl