W Dzienniku Ustaw zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie superwizji pracy socjalnej.

Rozporządzenie reguluje m.in. zasady prowadzenia superwizji, wymogi dotyczące szkolenia dla przyszłych superwizorów, sposób i tryb przeprowadzania egzaminu certyfikującego oraz standardy placówek szkoleniowych.

Warto przypomnieć, iż dokument zrealizował również kluczowe postulaty naszej organizacji zgłoszone podczas konsultacji społecznych, a mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa informacji przekazywanych podczas sesji superwizji oraz zapewnienie obiektywizmu superwizora.

Rozporządzenie zacznie obowiązywać od 2 stycznia 2017 r.

Zapoznaj się z treścią Rozporządzenia

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj

Rekomendujemy