Już 24 i 25 listopada br. w Gdańsku odbędzie się III Forum Pracowników Socjalnych, tym razem pod hasłem „Łączenie. Wspólnota. Solidarność.” W tym roku zapraszamy nie tylko pracowników socjalnych, ale wszystkich, którym bliska jest tematyka współpracy w obszarze pomocy społecznej. Udział w Forum jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.

Forum w Gdańsku to już tradycja. W tym roku, biorąc pod uwagę potrzeby zgłaszane podczas Ogólnopolskiego Protestu Pracowników Pomocy Społecznej - stawiamy na debatę o tym jak ze sobą współpracować w obrębie różnych zawodów pomocowych, jak pomimo różnić tworzyć tożsamość środowiskową i jak solidarnie dbać o prawa pracownicze. Zapraszamy więc do udziału nie tylko pracowników socjalnych, ale także m.in. asystentów rodziny, opiekunki i opiekunów, pracowników domów pomocy społecznej i ośrodków wsparcia, pedagogów, wychowawców, pracowników świadczeń i ochrony zdrowia.

Tradycyjnie podczas Forum nie zabraknie wzruszeń, wspólnej zabawy, debaty oraz warsztatów. Bez „spinki” świętować będziemy „na bis” Dzień Pracownika Socjalnego w Klubie Miasto Aniołów. Podczas całego Forum obejrzeć będzie można z kolei wystawę stałą w ECS, ale także wystawę twórczości pracowników socjalnych, którzy po godzinach pracy m.in. malują, śpiewają, fotografują i piszą. Dzięki Forum poznacie też w realu pracowniczki socjalne, które tworzą znane w sieci fanpage dotyczące pracy socjalnej i pracowników socjalnych – „Pracownicy socjalni”, „Pracownik Socjalny” i „Baba z MOPSu”. Warto więc zostać do samego końca.

Dzięki współpracy z Fundacją „Dorastaj z Nami” zaprezentujemy również wystawę o przedstawicielach służb, którzy polegli podczas wykonywania obowiązków służbowych, w tym także o pracowniczkach socjalnych z Makowa. Fundacja pomaga dzieciom naszych bohaterów. Na specjalne zaproszenie gościem specjalnym Forum będzie rodzina Małgorzaty Kowalczyk – pracowniczki z Makowa.

Koniecznie zapoznaj się z naszym Programem Forum, który dostępny jest tutaj

Uwaga! Zapisy na Forum zostały zakończone. Jeśli jesteś zainteresowany/a umieszczeniem na liście rezerwowej napisz do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Skontaktujemy się z osobami w przypadku zwolnienia miejsc. Jeśli zapisałeś/aś się na FORUM ale nie możesz być obecny/a powiadom nas drogą mailową na ten sam adres. Dzięki zwolnionemu miejscu będziemy mogli zaprosić osobę z listy rezerwowej.  

Organizatorzy Forum: Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej, Europejskie Centrum Solidarności, Uniwersytet Gdański Patronat medialny Serwis Prawo.pl Partner merytoryczny: Wolters Kluwer LEX Pomoc Społeczna Partnerzy Forum: Związek Zawodowy Pracowników Socjalnych (socjalni.pl), Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” MOPR w Gdańsku, Klub „Miasto Aniołów”, Fundacja Dorastaj z Nami Komitet Organizacyjny: Anna Dunajska, Maria Kamińska, Dorota Ścisło, Ewa Kluczyk, Jacek Kołtan, Marcin Boryczko, Paweł Maczyński

 

 

 

 

 

 

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl