Pracownicy zrzeszeni z Zakładowym Związku Zawodowym OPS Żoliborz przystąpili do Federacji i tym samym do warszawskiego sporu zbiorowego, który już trwa w pozostałych 6 jednostkach. Gratulujemy Wam decyzji i życzymy, by doszło do oczekiwanych zmian w stołecznej pomocy społecznej.

Związek z warszawskiej dzielnicy Żoliborz to już 7 organizacja członkowska działająca w naszych strukturach w Warszawie. Federacja obejmuje zatem 8 stołecznych pracodawców i wszystko wskazuje, że to nie koniec. Pracownicy z Warszawy domagają się niezbędnych zmian w finansowaniu wynagrodzeń, ich podziału oraz nowych uprawnień pracowniczych. Trwa również ich protest polegający póki co na oflagowaniu budynków.

W tym ważnym momencie żoliborscy pracownicy nie wahali się by wesprzeć Federację.      

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl