W październiku odbyło się kolejne regionalne spotkanie Federacji. Tym razem gościliśmy na Śląsku, gdzie przed południem rozmawialiśmy głównie z naszymi lokalnymi członkami, których cały czas przybywa w całym regionie. Wyjątkowo nie dopisała natomiast obecność osób niezrzeszonych, jednak popołudniowa dyskusja z naszym wiernym obserwatorem wynagrodziła brak osób niezwiązanych z Federacją.

Podczas regionalnych spotkań mamy okazję omówić działalność naszych lokalnych organizacji związkowych, jak też całej Federacji. Nie inaczej było na Śląsku, gdzie osób należących do Federacji przybywa, a za tym idzie także silna potrzeba wzmacniania naszych działań i rozwiązywania lokalnych problemów. W jaki sposób działać, jakie narzędzia związkowe wykorzystywać i jak być w tym skutecznym - dyskutowaliśmy na forum, a także indywidulanie z poszczególnymi reprezentacjami związkowymi. Wykorzystaliśmy też naszą obecność na Śląsku by omówić działania ogólnopolskie i porozmawiać z lokalnym samorządem.

Tym razem nie dopisała frekwencja osób niezrzeszonych, ale indywidulane spotkanie z naszym społecznościowym fanem upłynęło w życzliwej atmosferze i inspirującej dyskusji nie tylko dotyczącej spraw związkowych.

   

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl