W dniu 13.01.2016 r. studenci piątego roku pracy socjalnej Uniwersytetu Jagiellońskiego gościli w Warszawie i wśród wielu atrakcji znaleźli również czas by spotkać się z przedstawicielami Federacji. W ramach współpracy pomiędzy uczelnią a naszą organizacją, zapoczątkowanej przez Dr hab. Huberta Kaszyńskiego, odbyły się zajęcia warsztatowe z zakresu praktyki pracy socjalnej w rodzinach z problemem przemocy.

Warsztaty poprowadziła nasza koleżanka - pracownik socjalny (specjalista pracy z rodziną) - Dorota Ścisło. W trakcie zajęć studenci mogli analizować przygotowane "przypadki" rodzin uwikłanych w przemoc lub sytuacje konfliktowe i poznać praktyczne elementy diagnozy przemocy, a także dalszego planu pracy z rodziną. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i nawet wieczorna pora oraz krótka perspektywa powrotu do Krakowa, nie zatrzymała części z obecnych przed przedłużeniem zajęć i nagrodzeniem prowadzącej brawami.

Dziękujemy naszej koleżance za przygotowanie i poprowadzenie zajęć, a studentom UJ za kolejne, pełne dobrej energii i wniosków spotkanie. Mamy nadzieję zobaczyć się wkrótce. Najbliższa okazja z pewnością w Krakowie w trakcie planowanego Tygodnia Pracy Socjalnej. 

 

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl