Z radością informujemy o przystąpieniu do Federacji pracowników GOPS w Raszynie, którzy zawiązali własną organizację związkową i zamierzają aktywnie działać na rzecz przestrzegania praw pracowniczych w swoim zakładzie pracy. Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście. 

Raszyn to prawie 20-tysięczna gmina w województwie mazowieckim sąsiadująca bezpośrednio z Warszawą. Na początku tworzenia Federacji mięliśmy przyjemność poznać obecną Przewodniczącą funkcjonującego tam od niedawna związku i podjąć interwencję w indywidulanej sprawie pracowniczej. Dziś wracamy do Raszyna mocniejszego, ponieważ zorganizowanego przez samych pracowników. Życzymy Wam by solidarność zawodowa stale się rozwijała, a przynależność do Federacji była dla Was nieustannym umocnieniem.     

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl