Wojna w Ukrainie spowodowała emigrację obywateli tego kraju, z których jak dotąd ponad 3 mln skierowało się w pierwszej kolejności do Polski. Nowe przepisy, które mają zapewnić szybką i efektywną pomoc obywatelom Ukrainy są niedoprecyzowane i nie wskazują jasnych procedur udzielania świadczeń. Budzi to wiele wątpliwości, niejasności i powoduje to chaos organizacyjny.

Jak temu przeciwdziałać dowiesz się na bezpłatnym szkoleniu online „Jak przyznawać świadczenia obywatelom Ukrainy po zmianach w specustawie?”, które odbędzie się 18 maja 2022 r. o godz. 8:00.

Zapisz się >> https://bit.ly/swiadczenia-dla-obywateli-ukrainy

Podczas szkolenia zostaną omówione m.in.:

1. Praktyczne aspekty stosowania ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem wojennym na terenie tego kraju.
  2. Najczęściej pojawiające się trudności w udzielaniu wybranych świadczeń dla obywateli Ukrainy.
  3. Interwencja kryzysowa w etapach.

Zapraszamy na szkolenie! Zapisz się >> https://bit.ly/swiadczenia-dla-obywateli-ukrainy

Organizator:

Wolters Kluwer Polska, LEX Pomoc Społeczna

LEX Pomoc Społeczna to jedyny na rynku elektroniczny serwis dla pracowników ośrodków pomocy społecznej, który odpowiada na najważniejsze pytania z zakresu: pomocy społecznej, świadczeń

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla użytkowników serwisu oraz członków Federacji znajduje się tutaj