Wojna w Ukrainie spowodowała emigrację obywateli tego kraju, z których jak dotąd ponad 3 mln skierowało się w pierwszej kolejności do Polski. Nowe przepisy, które mają zapewnić szybką i efektywną pomoc obywatelom Ukrainy są niedoprecyzowane i nie wskazują jasnych procedur udzielania świadczeń. Budzi to wiele wątpliwości, niejasności i powoduje to chaos organizacyjny.

 

Jak temu przeciwdziałać dowiesz się na bezpłatnym szkoleniu online „Jak przyznawać świadczenia obywatelom Ukrainy po zmianach w specustawie?”, które odbędzie się 18 maja 2022 r. o godz. 8:00.

Zapisz się >> https://bit.ly/swiadczenia-dla-obywateli-ukrainy

 Podczas szkolenia zostaną omówione m.in.:

  1. Praktyczne aspekty stosowania ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem wojennym na terenie tego kraju.
  2. Najczęściej pojawiające się trudności w udzielaniu wybranych świadczeń dla obywateli Ukrainy.
  3. Interwencja kryzysowa w etapach.

Zapraszamy na szkolenie! Zapisz się >> https://bit.ly/swiadczenia-dla-obywateli-ukrainy

Organizator:

Wolters Kluwer Polska, LEX Pomoc Społeczna 

LEX Pomoc Społeczna to jedyny na rynku elektroniczny serwis dla pracowników ośrodków pomocy społecznej, który odpowiada na najważniejsze pytania z zakresu: pomocy społecznej, świadczeń

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl