Filtry

Dziennik Gazeta Prawna w wydaniu z dnia 27.04.2016 r. zamieścił artykuł dotyczący projektu rozporządzenia w sprawie rodzinnego wywiadu środowiskowego. Nie zabrakło w nim wypowiedzi przedstawiciela Federacji.

W Strzelcach Opolskich sprawa traktowania pracowników miejscowego PCPR doszła do punktu zwrotnego. Federacja wystąpiła o odwołanie dotychczasowego dyrektora, który - jak się dowiadujemy z miejscowych mediów - po spotkaniu w starostwie znalazł się na zwolnieniu.

W dniu 16.04.2016 r. zakończył się organizowany przez cztery krakowskie uczelnie - II Ogólnopolski Tydzień Pracy Socjalnej. W tym roku patronat nad wydarzeniem objęła m.in. Federacja.

W sprawie sytuacji w strzeleckim centrum pomocy rodzinie głos zabrały miejscowe media. W dzisiejszym wydaniu Nowej Trybuny Opolskiej opublikowany został obszerny artykuł dotyczący traktowania pracownic i podopiecznych Centrum przez jego dyrektora.

W dniu 8.04.2016 r. Federacja złożyła uwagi do dwóch z czterech rozporządzeń projektowanych przez resort pracy.

W dniu 06.04.2016 r. w Wierzbicy doszło do pierwszego spotkania mediacyjnego w ramach działań Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego.

Federacja otrzymuje coraz więcej zgłoszeń dotyczących podejrzenia występowania mobbingu w jednostkach pomocy społecznej. Ostatnio podjęliśmy się obrony praw i interesów pracowników PCPR w Strzelcach Opolskich.   

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl