Filtry

MRPiPS uwzględniło 2 ze zgłoszonych 4 uwag Federacji w sprawie rozporządzenia dotyczącego stażu adaptacyjnego i egzaminu w procesie uznania kwalifikacji zawodowych w zawodzie pracownika socjalnego.

Federacja złożyła uwagi do sprawozdania z realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa za 2015 r. W sprawie projektu rozporządzenia dotyczącego zasad wypłat środków pomiędzy Agencją Rynku Rolnego a organizacjami partnerskimi nie wnosiliśmy uwag.

Pilne! Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej w Międzynarodowej Federacji Pracowników Socjalnych (IFSW).

Pół roku od początku strajku w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wierzbicy walka o godne warunki pracy i przestrzeganie prawa przeniosła się na salę rozpraw sądowych i do siedziby prokuratury.

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl